lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot gasi o persoana in internet doar dupa nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe Google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site. Mai poti sa o cauti pe Hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse mai mari sa gasesti acea persoana pe Hi5, eu mi-am gasit colega de banca din generala asa, avand in vedere ca m-am mutat de multa vreme din acel oras.

| Ionel_Raita_1977 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maria Anheli

| Deniss_Florian_1981 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum gasesc un prieten e plecat de 30 de ani an america stiu doar numele lui

264 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Hm... cam greu. ai putea sa incerci pe www.spock.com

| emilica95 a răspuns:

Daca ii cauti un site poti sa scrii pe google numele, dar daca vrei sa ii afli adresa si nr de tel intra in cartea de telefoane de pe net

| Ea12345 a răspuns:

Cauta in cartea de telefoane online.tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Milk Swan a răspuns:

Cred ca da...nume si prenume, poate.

| stefanmihaela a răspuns (pentru Milk Swan):

Da de unde sti ai info desp ea sp te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa nul cauti, ca e cam greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi caut tatal marita marian, oltenita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.paginialbe.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa mi-o arati pe fata asta adica eu balauca lacramioara elena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il cunosc pe Marita Marian, este unchiul meu. El si mama mea sunt frati. Daca vrei imi poti scrie pe adesa steliana_1979@yahoo.com. Ca sa vezi ca ne te mint iti spun numele bunicului: Stefan Marita mort in 94.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ficu eugen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita daca afli sa ma anunti si pe mine ca si eu sunt interesat sa gasesc pe cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cauta in carte de telefoane laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut o persoana Cracana Mihaela Cerasela din bucuresti...imi este foarte dor de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut... parca ar fi intrat in pamant... am incercat si google, si hi5, facebook, absolut orice, chiar si anumite softuri care chipurile iti gasesc pe cineva nimic. Deci cred ca ar fi mai bine sa ma apuc de cautat in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut, din 1988, pe un baiat Tiberiu(acum are 39-40 ani), locuia in Pitesti aleea Petrochimistului
daca ma poate ajuta cineva

| Eugen_Constantin_1969 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dat de Tiberiu? cred ca il cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e la scoala du-te la director si tntreabal zai ca e sora sau verisoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc de 0 saptamana habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin Simion

| AnneMarie95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca il cauti pe Florin Simion il gaseai acum vreo 4 zile la poarta alba ca a fost arestat vreo 2 luni pentru talharie si a iesit dar in urma lui a lasat un baiat nevinovat pe care l-a invinuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu o persoana pe numele mezgher mioara? stie careva ceva?
'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sepetan corina iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mali dan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ileana M Claudiu-Andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oleg sadovnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa te gasesc pe time mai repede...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabitu
gabi

gaby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu pe dl Zidaru Florin din Crusetu jud Gorj.Va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! O caut si eu pe mama mea hanganu emilia sau mihu emilia daca a pastrat numele tatalui meu. Ultima oara cand am auzit ceva de ea era in italia... dar nu stiu sigur; oricum daca aflati ceva sau o cunoasteti contactati-ma pe id dorutzu_tm_91, va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mumoasa mamy