| mtw123 a întrebat:

Cum pot incărca o poză de profil pe Facebook care sa fie privata? Adica sa o pot vedea doar eu?
Funda

3 răspunsuri:
| M7Seven a răspuns:

Cand incarci poza o sa iti apara undeva sus, public, asta inseamna sa fie vazuta de toata lumea, dai click acolo si selectezi privat, o sa scrie in paranteza doar eu si nu o sa apara pentru altii o sa vezi doar tu

| mtw123 explică (pentru M7Seven):

Nu apare. Este undeva in dreapta jos un fel de ''glob'' si acolo scrie că, fotografia ta actuală de profil este intotdeauna publică, iar eu nu am nici o fotografie de profil

| KitKat15 a răspuns (pentru mtw123):

Posteaza fotografia si apoi imediat da-i click pe globulet, apesi "more" si apoi "only me".