| aLyN_4462 a întrebat:

Cum pot mari viteza de download?
am windows7, lucrez cu firefox si am internet prin cablu(AKTA) si merge greu(100-200KO/sec) inainte mercea cu 1.3MO/sec.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Downloadeaza programelul asta :
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Modem-Tweak/M-Internet-Optimizer.shtml
.de asemenea nu ar strica sa verifici memoria C, si sa faci o devirusare!

1 răspuns:
| revers1 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu... net tot de la akta am cand ai sun vine ami reseteaza reteaua si pentru 2-3 zile merge bine... dupa iarasi foarte greu. Cert este ca mam cam saturat sa ai sun mereu si nu stiu ce sa fac sam revina viteza pe care o aveam anainte