| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune un video clip pe youtube

Răspuns Câştigător
| ciprian_1017 a răspuns:

Am facut cont si tot nu gasesc optiunea sa dau upload....cine imi zice si mie plsbig grin

8 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Iti faci un cont pe youtube... intri in cont si acolo gasesti niste optiuni printre care si upload. click pe el si te va duce intr-o fereastra de unde poti cauta fisierul care vrei sa il pui pe youtube... selectezi si dai ok sau open... si atepti sa se incarce ...intre timp trebuie sa completezi niste chestii jos si cand este incarcat te anunta ca reste incarcat fisierul pe youtube... atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum faci cont pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut cont si tot nu gasesc optiunea cine imi zice si mie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu styeu asta caut si eucrying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tudenana, fi mai precisa x-(.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei vezi tu este Upload sus in colt dreapta cu galben

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum am gasit aceasta intrebare si va pot raspunde celor care inca aveti nelamuriri sa intrati pe youtube si sa cautati :albert9812 iar acolo este un videotutorial creat de mine special pentru acest lucru.Sa aveti o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde trebuie sa dau in unpload sa pun video clipultongue