| Adimanea1999 a întrebat:

Cum pot reactiva un cont facebook daca mi-a fost schimbata parola si dezactivat. Funda cine ma poate ajuta! sad

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar acces la adresa de email cu care ai creat contul o ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Adimanea1999 explică (pentru neluL):

Aici e o problema ca este facut contul de pe teefon si este cu numar nu cu email.ce pot face?

| neluL a răspuns (pentru Adimanea1999):

Am inteles! Nu se mai poate recupera, s-a terminat!

| Levente a răspuns:

Se recupereaza parola si pe urma se intra in cont

| Adimanea1999 explică (pentru Levente):

Nu pot sa o recuperez deoarece cand incerc imi spune ca, contul a fost dezactivat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa inteleg ca cineva (nu tu) ti-a schimbat parola.In cazul asta nu mai poti recupera. Asa am patit eu, l-am lasat balta si mi-am facut alt cont.

| DragoscristiTulcea a răspuns:

Da merge pentru ca ori ce cont este dezactivat twmporar