| Voluntar a întrebat:

Cum pot recupera contul de facebook, daca am uitat parola, iar contul este sters?

7 răspunsuri:
| DaimlerAG a răspuns:

Daca e sters, nu mai poate fi recuperat.

| Voluntar explică (pentru DaimlerAG):

Asa stiam si eu, insa o prietena mi-a spus ca se poate, mi-a spus ca poate fii recuperat.big grin

| Duty_Dutzy_1998 a răspuns:

Contul nu poate fii sters... doar dezactivat, scrieti adresa de email si o parola aiurea dupa te intreaba da esti X sau nu si dai am uitat parola, funda?

| Voluntar explică (pentru Duty_Dutzy_1998):

Pai asa stiu si eu, ca nu poate fii sters. De fapt, mi-a spus o prietena... Si, am facut exact cum spui si tu, dar nu functioneaza.sad

| Duty_Dutzy_1998 a răspuns:

Il poti recupera usor laughing
da-mi add pe mess:dutzyduty si am sa iti explic cum sa faci ca si eu mi-am dezactivat contul ca tine si am uitat parola laughing)

| Hamster999 a răspuns:

Pai daca ii sters la ce iti mai trebuie?

| Voluntar explică (pentru Hamster999):

Pai l-am sters acum cateva luni, si as vrea sa il recuperez.big grin