| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot recupera niste fotografii dupa un laptop cu placa de
baza arsa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

DE PE / DIN laptop nu DUPA mama ei de limba romana.

scoti hdd si il pui fie la alt laptop fie folosesti un adaptor si il folosesti pe post de hdd extern

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am grăbit extrem de tare și de aceea m-am exprimat greșit.....scuze.

| Rav3n a răspuns:

Le scoti de pe hdd(hard disk drive). Acolo se stocheaza toate aplicatiile, dosarele etc. Poti duce laptop-ul la un service si le spui sa iti scoata hdd-ul sau daca esti mai priceput il scoti tu si il conectezi la un alt laptop/pc. Daca trebuie sa il formatezi, nu e chiar o problema, sunt programe pentru a scoate documentele gen poze de pe hard chiar si dupa formatare.

| Misea_Mihai_1985 a răspuns:

Ii scoti hard-diskul, acolo sunt stocate toate documentele si fotografiile si jocurile tale. Conectezi hard-diskul la un alt laptop sau pc si poti copia pe acel pc sau poti folosi acel hard-disk ca pe unul extern.