| Genevaaa a întrebat:

Cum pot rezolva sa nu mi se mai duca longboardul intr-o parte cand merg cu el? Am strans tot ce se putea strange dar nici asa nu e bine ca nu pot vira. Chiar am nevoie de ajutor va rog

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia mai mult la stanga sau dreapta? Poate e de la roti, vezi sa fie rulmentii buni. Daca vrei sa spui ca vrei sa fie teapan pai umblii tu acolo pana cand il strangi destul

| Genevaaa explică (pentru anonim_4396):

Pai chiar nu vreau sa fie teapan. Vreau sa fie foarte mobil... o ia in dreapta

| Genevaaa explică (pentru anonim_4396):

Ce sa le fac rulmentilor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Genevaaa):

Vezi cum se rotesc rotile

| Genevaaa explică (pentru anonim_4396):

O roata se misca putin stanga dreapta cand o tineam in mana dar am strans si acum se misca ambele la fel dar inca merge intr o parte.

| DigBick24 a răspuns:

Te duci in cealalta parte

| Genevaaa explică (pentru DigBick24):

Nu intelegi. eu chiar ma plimb rapid iar cand imi tin echilibrul pentru cateva secunde pe un picior (pentru ca imping cu celalalt) si el se duce intr o parte, nu face decat sa mi distruga echilibrul si sa-mi vina sa cad evident si de multe ori am pus piciorul repede in spate in timp ce eram sa cad pe spate. Adică nu pot sa bag viteza si trebuie sa stau mereu sa virez sa nu o ia aiurea... nu