| NicklausMikaelson a întrebat:

Cum pot sa aflu cine ma suna cu numar ascuns?

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Daca esti pe abonament ai optiunea ca la sfarsitul lunii, atunci cand platesti factura, sa ceri desfasuratorul cu toate numerele care te-au sunat.

4 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Nu poti decat daca raspunzi dar e putin pribabil sa spuna cine e, nu poti afla de asta e numar ascuns daca era la vederea, care ii era rostul?:]]

| daηă a răspuns:

Nu poti, de aia e cu numar ascuns laughing

| KaRy a răspuns:

Nu poti decat sa banuiesti cine ar putea fi laughing

| RazvanelStefanel a răspuns:

Daca scrie necunoscut inseamna ca e farsa prieteni tai chesti. daca iti apare numarul inseamna ca e cineva necunoscut de tine...