| Mynameiz a întrebat:

Cum pot sa aflu parola de Facebook cuiva?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il intrebi pe posesor

| deeeaqq a răspuns:

Vrei să citești mesajele cuiva, ă?

| Samariteanul a răspuns:

Nu poti. Daca din intamplare ii vezi mail-ul si iar din curiozitate ii sti parola de la mail poti accesa Facebook-ul cuiva, altfel nu merge.

| costinvlad a răspuns:

Cu backtrack creezi un proxi si ii furi parola. Uite.te pe YT. Sa ai rabdare.

| razvanvlad1993 a răspuns (pentru costinvlad):

Auzi si la el, ai descoperit masina timpului si ai venit din trecut in viitor sa comentezi de backtrack? E desfiintat demult backtrack. Au aparut multe alte versiuni mai complexe si optimizate. Backtrack era doar o jucarie fata de cele aparute din momentul de fata.

| GHoST013 a răspuns:

In primul rand este cam greu sa spargi parola de Facebook a cuiva. In al 2-lea rand sa te gandesti ca este imoral si ilegal. Daca afla iti poate face o reclamatie la politie si nu cred ca o sa iasa chiar bine pentru tine in final.

| JackTD a răspuns:

Imposibil de spart un cont Facebook.
Doar cit sa fii un hacker