| yournameplease a întrebat:

Cum pot sa creez o pagina de web precum aceasta : file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desk top/INTERNET/primavara.html?

Răspuns Câştigător
| Manu_2267 a răspuns:

O ai deja creata, pagina este la tine in pchappy click dreapta si dai open cu notepad si acolo o editezi dupa salvezi si o deschizi in browser si voila

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Poti sa o urci pe un host, inregistreazate pe: 000webhost.com si urmeaza instructiunile (e cam greu la inceput). Dar, daca vrei sa o ai la tine in pc, o lasi acolo.

P.S. Poti sa ma contactezi daca vrei sa te ajut.

| ctina a răspuns:

N-are cum sa se vada, ce ai postat tu ruleaza doar ca localhost (adica doar pe calc personal). un site dragut de care ofera hosting gratis e wix.com