| xCangur a întrebat:

Cum pot sa fac bani la 13 ani?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi la cersit laughing)

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Probabil s-a gândit la pișu și caca

| sierra1 a răspuns:

Legal nicicum!

Poate economisind din banii de suc, film, cartelă, alocație

| Sn4k3 a răspuns:

Parinti.

| JackR a răspuns:

Cu un scanner si o imprimanta color. Dar nu este recomandat sa-i pui in circulatie!

| Lostlyric a răspuns:

Stai in fata calculatorului. Apoi nevoi fiziologice, apoi dormi. Apoi mergi la scoala. Si tot asa, pana mai trec 13 ani. La 26 de ani ar trebui sa se vada rezultatele.

| Lostlyric a răspuns:

Sa a PRO FUND ez ce? (nu m-am putut abtine)
Piramida lui Maslow descrie in amanunt ce sunt nevoile fiziologice.

| Alexandru250201 a răspuns:

Nu prea ai cum

Răspuns utilizator avertizat
| alexandruanghel a răspuns:

Practici un sport, incerci sa devi cat mai bun, participi la concursuri, iei loc bun, primesti bani multi.

| Jack20Wan a răspuns:

Tot ce trebuie sa faceți este sa va Jucați jocurile din aplicație strângeți tichete si apoi le transformați in dolari pe care puteți să i scoateți in PayPal, pe card când ajungeți la suma de 10 dolari. Dati pe link-ul asta https://www.winrgames.com/wgw/ref?code=3M5AD sa va descarcati aplicați, va Creați un cont și începeți sa va Jucați. Intrați in meniul jocului pe undeva pe acolo va apare "Invite Code" scrieți codul acesta 3M5AD si veți primi 2 dolari.

| AmazingONEx a răspuns:

Cumperi sucuri,dulciuri, guma de mestecat etc le duci la scoala si le vinzi mai scumpe, sau chiar sandwichuri, VREAU FUNDA, te rog!

Răspuns utilizator avertizat
| tottoshi a răspuns:

La 13 ani ar trebui sa mergi la scoala.

| Este12 a răspuns:

Vinzi mancare sau lucruri din casa!?

| Este12 a răspuns:

Vinzi mancare de casa (facuta de tine)? sau lucruri din casa(ale tale. ex:papuci, haine, etc)?