| bantonio91 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi mearga niste filme pe DVD? Filmele sunt cu Audio_ts si video_Ts si am copiat filmele pur si simplu pe un DVD si cand am dat sa ma uit la ele nu au mers. Au aparut pe dvd la fel ca si pe pc AUDIO_TS si VIDEO_TS.

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Formatul e dvd-video. Cand mai pui astfel de filme pe DVD procedezi astfel: mergi la Nero-nero expres-videos/pictures-dvd video files. Acum dai,, add'' si selectezi din pc folderul video ts care te intereseaza. Pentru o redare sigura pe dvd calea nero-data dvd, e gresita.