| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac schimb cu un membru Webkinz la clubul prietenilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te asezi pe un scaun dai klic pe o masuta si iti va aparea lista cu cei din camera.bifeazal pe cel cu care ai dori sa faci schimb si da klic pe butonul de jos al listei. dupacare tot ce mai ai de facut este sa astepti pana cand persoana invitata la schimb iti accepta invitatia sau nu. daca da acunci iti va aparea o casuta mai mare unde apare poza animalului tau si al invitatului la schimb.in cele 3 casute din dreptul animalutului tau iti adougi obiecte pentru schimb.persoana invitata la schimb va adauga si ea, iar deasemenia amandoi trebuie sa va spuneti parerea despre obiacte dadand klic pe una dintre fete (fata rosie obiect neplacu pentru tine-el fata verde placutr penrtu tine-el)dupa ce va plac amandurora obiectele dati klic pe butonul din mijloc si schimbul e gatahappy.

4 răspunsuri:
| MarinaMrn a răspuns:

Da eu stiu... te duci la clubul prietenilor si dai la trading si intri si vezi ca pe mesele din camera sunt niste biletele si apesi pe ele si o sa iti apara o serie de nume cu animalutele care sunt in camera si alegi una si faceti schimb de lucruri...success

| laviflower a răspuns:

Mai intai dai la training room. Apoi dai clic pe o masa din acea camea.Vei vedea mai multe nume de animalute. Da clic pe unul si asteapta sa vezi daca vrea sa faca schimbul cu tine.Ar fi bine sa incerci o camera mai plina. Dai la actualizare camere. Sper ca te-am ajutat.Pa pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci te duci clubul prietenilor si dai acolo pe camera traing nu stiu cum acolo sunt niste masute dai pe ele si invitu un prieten la schimb

| veraline a răspuns:

Mergi la trading room si te duci la masa apoi pui cateva lucruri in pagina cea mica daca la amandoi va place ceea ce ati pus in casuta faceti schimb