| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi recuperez un cont de Instagram care mi-a fost spart, si mi-a fost schimbata parola, mailul de recuperare si nici nu pot sa ma loghez cu Facebook, ce as putea sa facc?

1 răspuns:
| CostiS98 a răspuns:

Daca cel care ti-a spart contul a schimbat mail-ul din setarile contului si l-a bagat pe al lui nu poti face nimic. Si daca este asa. Poti ruga mai multi prieteni de-ai tai să dea report la contul acela să nu abuzeze pe urmaritorii si pe prietenii tai in numele tau