| Gaby_8559 a întrebat:

Cum pot sa introduc o subtitrare intr-un film, cu ce program as putea in afara de video dub? va rog ajutati-ma dau funda
big grin

3 răspunsuri:
| sbboy a răspuns:

Nu iti trebuie program.In timp ce ruleaza filmul, iei subtitrarea si o tragi peste film.
Incearca cu bs player e usor de folosit si ruleaza filmele destul de bine.

| LunaAlbastra a răspuns:

BS player-ul e o alegere foarte buna. Poti folosi de asemenea si KMPlayer si acesta merge bine.

| Gaby_8559 explică:

Eu ma refeream so intraduc de tot sa fie decat un fisierbig grin