| Joker3134 a întrebat:

Cum pot sa învăț mai usor la un market ca lucrător comercial? Sunt niste reguli anume sa prind mai repede? Gen conservele sunt pe lângă cipsuri sau cum?

1 răspuns:
| Arseia a răspuns:

Nu sunt chiar niste regulii
daca ar fi toate magazinele ar avea aceias ordine la mgazine
dar de obicei se incepe asa cu ceva viu colorat sanatos de ex legume, fructe iar incet incet ajungi la solutii chimice
si traba mai merge asa de ex: legumele cu ce le mananci?
cu carne
deci carnea langa legume apoi conservele
sucul cu ce merge?
parca as pune niste cipsurii
brea cu ce merge cu niste alune sau ceva sarat bine daca nu poti din anumite motive sa ai acestea una langa alta de ex:
berea nu o poti aduce langa ceva sarat, atunci pui un raft dinacela mic promotional cu ceva sarat/alune langa bere