| AoiTori a întrebat:

Cum pot sa-mi aflu numarul de telefon (sunt in Orange, iar cartela mea e noua)?

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Suna la 222 si apasa tasta 2

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| garetbora a răspuns:

Formeaza 222 si apasa tasta 2 (e vocal il asculti, il zice de doua ori)

| Deliaaa23 a răspuns:

Pentru a afla numarul de cartela Pre Pay pe care il ai, apeleaza gratuit 222 de pe aceasta cartela si urmeaza pasii indicati.

Mai exact apasa tasta 2 pentru a reasculta numarul tau de telefon Orange.

| lucy90 a răspuns:

E complicat!rolling on the floor dai un beep call me cuiva si vei vedea nr la el

| janeD0oe a răspuns:

Suni la 222 si o sa-ti zica robotu sa alegi tasta 2

| EleMeNt789456123 a răspuns:

Suna la222 si apasa tasta 2 simplutongue

Alte răspunsuri