| Andradamaybe a întrebat:

Cum pot să-mi fac un blog gratuit?

5 răspunsuri:
| CiubotariuAndrei a răspuns:

Gratis nu exista, ieftin nu rezista. Dar daca cauti un blog gratuit incearca Blogger de la Google. Daca vrei sa iti faci unul pe bani (dar nu ai un buget foarte mare), funda si iti raspund cu un link unde sa ajungi ca sa ai un blog animat, inteligent si frumos de buget. happy

| WhiteLife a răspuns:

Si pe wordpress se poate, eu acolo am facut si interfata e foarte intuitiva, cu pasi usor de urmat.

| JicaContra a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=creeaza+blog+pe+gratis EVIDENT

stiu sigur ca si www.wix.com are asa ceva, adica are si aplicatie de blog

| Adry05 a răspuns:

Google sites

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am pe Wordpress si este excelent.