| cristi32 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb parola adresei de email?

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

happy asta-i cea mai tare intrebare de pe TPU. mai lipseste sa intrebi cum iti scoti degetul din nas laughing

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Messenger->my acount infhiropui parola existenta. apoi cand intri acolo, undeva ai scris 'change password.dai acolo si schimbi parola.

| davidtm a răspuns:

Salut,cauta acolo in messenger my account info si dupa dai in stanga la change my password

| LoveAgain a răspuns:

Unde scrii parola dedesubt scrie "forget your passowrd" acolo ori raspunzi la intrebarile care ti le-ai pus cand ti-ai facut mail-ul ori scrii mailul rezerva primesti acolo sms-ul si schimbiwinking bafta!

| Crazyeo a răspuns:

Buna trepuie sa dai in messenger my account info si apoi dai in stanga unde scrie change my password

| claudiu11re a răspuns:

Cauti la setari si o sa iti scrie acolo

| parishiltonbia a răspuns:

Da la i forgot my password si apoi poti sa ti-o schimbi cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din setarile contului.

| Rebecca10 a răspuns:

Pai dai pe mesenger si apoi dai pe schimba parola.ei te vor intreba niste chestii dar tu trebuie sa raspunzi coressc la niste intrebari care cand ti-ai facut contul le-ai ales si ai raspuns la ele.SUCCES si te rog mult fundahappy