| Mihai14E a întrebat:

Cum pot sa readuc ceva ce am ascuns din cronologia mea pe Facebook?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred că apar intr-o categorie anume.
Încearcă așa:
Jurnal de activități→ Postări care nu apar in cronologie (daca nu le gasesti pe toate aici, caută in "Postări in care ai fost etichetat")

| Mihai14E explică (pentru floresdemayo):

Eu am ascuns în cronologie o postare in care eram etichetat și acum nu știu cum să o readuc înapoi sa fi la mine pe profil

| floresdemayo a răspuns (pentru Mihai14E):

O cauți in "Jurnalul de activități", dai scroll cu răbdare, până ajungi la ea.
Faci asta, dacă știi sigur că contul celui care te-a etichetat EXISTĂ, deci il poti vedea, fiindca dacă și l-a dezactivat, nu vei mai găsi postarea!
Dacă îl găsești, poți căuta poza in care ai fost etichetat printre imaginile lui, e o variantă mult mai ușoară. Si bifezi căsuța, "Apare in cronologie", fiindca momentan e scris: "Nu apare in cronologie"

| Mihai14E explică (pentru floresdemayo):

Îmi apare sa distribui in cronologie...

| Telepotski_Adriana_1984 a răspuns:

Cum pot sa readuc ceva scris de mine din cronologia lui Ghitu Albu ce eu am șters?