| superpissy40 a întrebat:

Cum pot sa setez pe un S3 mini efectul acela de la ecranul de blocare? Atunci cand atingi ecranul si e si cum ai atinge apa(asta la imaginea cu apa) sau la imaginea cu papadia cand atingi papadia si e ca si cum ai sufla in ea.Eu momentan ca sa deblochez telefonul imi apare un lacat.

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Ai 2 senzori:unul pentru optiuni si unul pentru a da inapoi.Pe ecranul principal(nu in meniu, acolo unde ai imaginea de fundal) dai pe senzorul cu optiuni ai apoi apesi pe setare imagine fundal, apoi apesi pe imagine de fundal live, si it alegi una din cele de acolo, apoi apesi pe seteaza. Funda? big grin