| Luca_Mitik_1983 a întrebat:

Cum pot sa sterg ceva de pe un CD? Cum pot sa pun ceva pe acel CD?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti! Un CD odata scris/inscriptionat, nu se mai poate sterge, pentru simplu motiv ca, nu este banda de caseta si nici usb stick.

| Skippy223 a răspuns:

Depinde de CD-uri. Unele pot sa fie reformatate. Daca intri in My Computer, dai click dreapta pe el, si alege optiunea Format. Nu schimba nimic, selecteaza Quick Format. Daca merge, merge. Daca nu, trebuie alt CD.