| luiza10 a întrebat:

Cum pot sa sterg contul de la twiter si facebook! Explicati! Multumesc!

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vorbeste cu administratorul site-uluiwinking

| Summer Memories a răspuns:

Pentru Twiter:

1. Intra pe contul tau de Twitter introducand numele si parola ta. Aceasta actiune te va redirectiona catre pagina ta de profil.
2. Gaseste sectiunea Settings din partea de sus, coltul din dreapta a ecranului. Este a 4-a optiune de la stanga. Click pe link.
3. Da click pe butonul Delete My Account. Navigheaza in josul paginii si acceseaza meniul din coltul din stanga.
4. Acest lucru te va redirectiona catre o pagina unde vei confirma stergerea. Da click pe butonul Okay, Fine, Delete My Account. Prin click pe acesta contul tau va fi dezactivat.
5. Selecteaza Home pentru a te intoarce la pagina initiala. Numele si parola ta nu vor mai functiona cand vei incerca sa te loghezi pe Twitter.

Pentru Facebook:

Odata ce ai intrat pe contul tau de facebook in dreapta sus pune "Contul meu"
-Apoi click stanga pe "Setarile contului
-Dai pagina mai jos pana unde scrie "Dezactiveaza contul".

Succes!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sterg de tot
si nu cum dezactivez contul de facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu merge cu http./dan-blog.ro /cum imi sterg contul pe facebook/htlm
ce altceva as mai putea folosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu merge cu http./dan-blog.ro /cum imi sterg contul pe facebook/htlm
ce altceva as mai putea folosi?