| totulesteverde a întrebat:

Cum pot sa sterg o cerere de prietenie pe care am dat-o mai demult pe facebook? (adica i-am dat unei fete o cerere de prietenie acum cateva lunilaughing)) si ea nu a acceptat-o asa ca acum vreau sa o sterg si ei sa nu-i mai apara cererea mealaughing) ) FUNDA!

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Intrii pe profilul ei si undeva sub imaginea de profil, scrie anuleaza cererea de prietenie.Un click e suficient!winking

| danyelo112 a răspuns:

Cand intri pe profil la ea in stanga paginii la mijloc sub ce mai scrie pe acolo chiar ultima e acolo anuleaza cererea de prietenie, si dai click acolo.bafta