| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa trimit niste produse din lemn din Romania catre oricare alta tara?

4 răspunsuri:
| Jokers666 a răspuns:

Pai daca te referi la mobila poti sa transporti cu un camion amu depinde cate mobila ai si nu stiu sigur poate ai nevoie si de autorizatie

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Daca sunt produse mici de lemn (articole decorative), linguri, chestii asemanatoare le poti trimite prin posta sau curierat rapid... daca sunt produse mari (mobila) le poti trimite tot cu o firma de curierat care transporta produse de dimensiuni si greutati mari, dar sunt niste taxe suplimentare (dupa caz)...acum depinde in ce tara trimiti si ce trimiti

| EuSuntOmul a răspuns:

Prin posta romana

| Adex a răspuns:

Sunt veioze din lemn de stejar... de vreo 85cm inaltime si vreo 4-5kg.