| Bogdan2304 a întrebat:

Cum pot scapa usor de riduri?

De vreo saptamana iubita mea ma inebuneste ca are 2 riduri la sub ochi.

Este ceva normal dar ea nu intelege asta

Va rog urgent! Nu mai am nici o dimineata linistita

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Spune-i iubitei tale ca, daca-si face multe griji, ridurile se vor inmulti mai repede... happy

| Bogdan2304 explică (pentru Bula):

I-am spus ca de la stres face mai multe riduri, dar surpriza ma inebuneste si mai mult

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca e nevoie de sfatul unui psiholog in ce priveste problema ei. Nu o spun cu rautate dar cand o fată devine obsedata de probleme de genul asta, cred ca este singura solutie.

| kiri11 a răspuns:

De asemenea iti recomand sa citesti opiniile despre crema Perle Bleue. O poate ajuta in situatia ei chiar foarte usor. happy

| AnthonyWhite a răspuns:

Ridurile se fac din oboseala și stres.
Hidrateaza-Te mai mult cu apa plata Borsec, Harghita cele mai pure.
Pune sI niște rondele de castraveți la ochi