| DANNA99 a întrebat:

Cum pot schimba numele unei pagini pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Аℓℓi a răspuns:

Buna! happy
Daca ai cronologie intri pe pagina, deasupra panoului de administrare dai pe EDITEAZA PAGINA, apoi pe ACTUALIZEAZA INFORMATIILE! Acolo o sa iti apara toate detaliile despre pagina iar tu scrii ce nume vrei sa aiba pagina ta, dai SALVEAZA MODIFICARILE si apoi s-ar putea sa te oblige sa iti scrii parola...bagi parola si GATA!
Succes happy.
Funda?puppy dog eyes

| TheHobbitHere a răspuns (pentru Аℓℓi):

Nu inteleg si nu merge

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sus pe editeaza pagina si pe actualizeaza informatiile si o sa iti apara numele paginii..la Denumire si il schimbi si dai salveaza modificarile si dai la vezi pagina si gata. fuditsapuppy dog eyes

| catalina98 a răspuns:

Ff simplu dai la setarile contului si acolo iti poti schimba numelebig grin

| AndraSiMaxi a răspuns:

Dai pe acea sageata de laga "Acasa" si apesi "Setarile Contului". Acolo scrie : "Nume" si dai "Editeaza" happy

| Juliiia a răspuns:

Setarile contului nume de utilizator editeaza/setarile contului nume editeaza