| Adyy5 a întrebat:

Cum pot seta o imagine de fundal pe de-antregul?
Cand descarc una si vreau s-o setez cuprinde doar o parte din aceasta.

4 răspunsuri:
| suntsuper a răspuns:

La telefon sau laptop/pc?

| Adyy5 explică (pentru suntsuper):

Telefon

| suntsuper a răspuns (pentru Adyy5):

Si ce fel de wallpaper ai? Se incadreaza in marimea si forma ecranului? Pentru ca daca nu, e normal sa nu incapa tot. S-ar redimensiona imaginea altfel si nu cred ca ti-ar placea, ar iesi alungita.

| iDarkness a răspuns:

Descarca aplicatia Zedge de le magazin play. Are o gama larga de wallpaperuri si totodata se adapteaza cu rezolutia ecranului tau deci problema dispare.