| MâţaD a întrebat:

Cum pot trimite mesaje cuiva, adica acea persoana sa poata trimite la randul ei mesaje? Spre exemplu, eu sunt pe cartela si am multe mesaje si nu am ce face cu ele, si vreau sa i le trimit unei persoane care e pe abonament si nu are in optiune mesaje.

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu merge

| babe100 a răspuns:

Pai i le poti trimite si daca nu are in optinue mesaje gratuite, numai ca persoana respectiva nu poate da mesaje numai daca da pe cost adica ii ia 5 centi pe mesaj