| ciordel a întrebat:

Cum pot trimite un mesaj pe YouTube? Raspundeti repede am mare nevoie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asa:
Intri pe canalul doritorului.
Te duci la sectiunea despre.
Apoi in dreapta, e un stegulet si un buton "Trimite un mesaj"
Bafta big grin Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

3 fundite azi toate la mistooo, hai mai zi ceva

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Fie trimiti comentariu public la o postare video apartinand celui caruia vrei sa scrii, fie iti faci cont de socializare Google+, pe care sa-l asociezi contului de Youtube.
Mesaj privat pe Youtube, cum era candva, nu mai e disponibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe canalul respectivului, dai la sectiunea "Despre" si alegi "Trimite un mesaj" happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha :/
sad