| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vedea in reluare emisiunea din 18 iunie de la acces direct?

6 răspunsuri:
| marimar16 a răspuns (pentru CautNume):

Mersi

| CautNume a răspuns (pentru marimar16):

Cu placere!

| marimar16 a răspuns (pentru CautNume):

Nu folosesc calculatorul de mult timp si nu ma pricep foarte bine.Am intrat pe adresa pe care mi-ai dat-o si imi spune sa imi fac un cont.Mi-am scris datele acolo si tot nu am reusit sa intru si sa vad emisiunea de la cap la coada.Ma plimba de la o pagina la alta si numai reclame.Cand nu ma pricep mi se pare tare greu. Poate o sa invat intr-o buna zi! Oricum, MULTUMESC!

| CautNume a răspuns (pentru marimar16):

Http://accesdirect.a1.ro/emisiune/Acces-Direct_10292.html
Asta este emisiunea.Mie nu-mi cere sa-mi fac cont.

| Draghici_Valeria_1963 a răspuns:

Cum pot vedea emisiunile acces direct anreluare si emisiunea lui Maruta pe protv