| baiatuucupizzza a întrebat:

Cum pot vedea tv live de pe tableta prin android 2.3? Ce aplicatie pot folosi?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti folosi PBX, a aparut si sopcast pe android.

| baiatuucupizzza explică:

Doar 5 canale suntsad

| iTV a răspuns:

Poti folosi Sopcast. Exista si Sopcast pentru Android. Gasesti pe www.sports-tv.eu/mobile/android.html aplicatia pe care trebuie sa o instalezi si o lista de canale tv. Tot ce trebuie sa faci este sa instalezi aplicatia, revii pe site si decat apesi pe logo-ul postului pe care doresti sa il vizionezi iar aceasta va porni in cateva secunde.

| taifu22 a răspuns:

Distraktiv.ro/tv-online
gasesti acolo sopcast si apoi iti merge tv pe telefon sau tableta

Funda?