| Alexa843 a întrebat:

Cum poti ajunge senior pe TPU? [[FUNDA]]

Răspuns Câştigător
| JustMe47 a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile activitate.winking

5 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna.
Trebuie sa dai minim 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de la inregistrarea pe site :').

| Andreea011 a răspuns:

Buna pentru. a ajunge senior trebuie sa ai date minim 100 raspunsuri si 10 zile de activitate, sper ca te-am ajutat te rog funda.

| ShNySnYGer a răspuns:

Trebuie sa ai raspunsuri castigatoare, multa activitata si asa iti scade rangu(cu cat e mai mic cu cat e mai bine) si vei ajunge senior

| Idontknow69 a răspuns:

100 de raspunsuri si minim 10 zile de activitate
fundita?

| CavalerulDreptatii a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri date... si sa ai cot de minim 10 zile. funda?:Xte rooog