| MrFunky2 a întrebat:

Cum poti face mai multi subscriberi? Vlog sau gaming si de ce?

3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Fă ceva interesant care să atragă publicul.

| Betty12345678 a răspuns:

Fa-te cunoscut utilizand si alte retele de socializare pentru a te promova.Incearca sa afli ce anume se cauta, ce vor oamenii sa vizioneze big grin

| VladRaicu a răspuns:

Gaming: poti atrage oameni jucand jocuri noi aparute si avand un stil foarte personal de a le juca.Dar si jocuri mai vechi cum ar fi CS:GO sau samp.
Vlog: Poti atrage oameni facand daily vlog-uri deoarece oameni sunt foarte interesati de vietile personale ale altor oameni. laughing

Si iti sugerez ca la orice ai alege sa faci pe canalul tau sa fie muncit.Cu jumpcut-uri si din astea.

SUCCES