| Robo2 a întrebat:

Cum poti trimite un fisier audio pe messanger, se mai poate? Mie unu acum am vazut ca nu imi mai apare butonu de fisiere (sunt pe telefon)

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

Daca ai o inregistrare sau un fisier audio intri in folderul de unde ai inregistrarea sau fisierul audio si dai pe optiunea de share si dupa selectezi unde vrei sa dai share, respectiv pe Messenger. Vezi numai sa nu depaseasca limits de megabyte (mb). Cred ca limita lor e de 25 mb.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu folosesc WhatsApp.

| InvatamProgramare a răspuns:

Whatsapp, Facebook, Instagram, telegram, toate suporta trimiterea de fisiere audio