| roby223 a întrebat:

Cum recuperez o adresa de mail daca nu mai am acces la numarul de telefon asociat contului de mail respectiv

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de site, daca nu iti cere intrebari de siguranta, un alt mail de recuperare... nu prea ai sanse.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca nu cumva ai bagat alta metoda, e cam dus din ce stiu eu. Poate s-au mai schimbat lucrurile totusi, deci ia legatura cu ei.
https://uk.help.yahoo.com/kb/account

| cfrtobias a răspuns:

Poate suni pe numarul tau si ceri cod de la persoana aia de e valabil numar

| Sonia822 a răspuns:

Trebuie sa-ti apara acolo ``am uitat parola``. Introduci o parola oarecare, te intreaba daca ai uitat parola, dai click pe am uitat parola, probabil te va intreba ceva de sms pe telefon, si cumva trebuie sa ajungi la ``try other methods`` --> cu optiunea de a introduce ultima parola pe care ti-o amintesti. Apoi te intreaba daca vrei sa resetezi, si dai ok, iti trimite un cod pe o adresa de mail introdusa anterior, la crearea contului (pe care va trebui insa sa i-o amintesti) si cu codul din al oilea mail poti intra in link-ul pe care ti-l lasa ei, apoi intri la setari si o schimbi in una pe care nu o vei mai uita

| roby223 explică (pentru Sonia822):

Problema ca mie imi cere un acount key

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu customer service