| Silviumber a întrebat:

Cum sa descarc un videoclip de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Arrum a răspuns:

Cu web Browserul Maxthon 3 poti sa descarci orice video deoarece are incorporat o functie de descarcare. Poti descarca si mp3-uri sau alte file audio.In fine daca vrei sa descarci de pe Youtube incearca-l. http://www.maxthon.com/mx3/
Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Cel mai simplu e sa dowlandezi YDT video downlander, o sa iti apara un download sub videoclipul pe care l-ai vazut dai si faci clik pe ceva cu 48kla sfarsit, dupa ce iti desfasoara o lista si gata. Funda?

| AdAndi a răspuns:

Google.ro, download video youtube downloader, descarci instalezi FUNDA

| ruxxi a răspuns:

Exista un program special..scrie pe google asa: free youtube downloader happy sper ca ti am fost de ajutor funda? puppy dog eyes