| grigor3 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu indragostit de o fata? recunosc asta era de fapt intrebarea,vreau sa scap ca n-am sanse,vorbesc serios, am mai incercat, n-am sanse

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai sansa!
Doar curajul iti lipseste!

| Simpatic a răspuns:

Ai sau nu sanse asta depinde de chimia dintre voi.
Trebuia sa ne spui si varsta, pentru ca nu stiu daca asta chiar e indragostire ci doar vrei sa fii cu persoana aceea.
S-ar putea ca peste cativa ani sa se intoarca roata deci pe viitor sfatul meu este sa nu te mai subestimezi si sa lasi in pace acea persoana, poate mai tarziu o sa vina ea la tine... daca nu te-a bagat in seama acum nu uita sa-i faci si tu la fel mai tarziu!

| Bogdiy14 a răspuns (pentru Simpatic):

Uita-te la intrebare are intre 12 si 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa te apuci de ceva lucruri ce-ti ocupa timpul liber sa nu te mai gandesti la ea.

| Daniel9988 a răspuns:

Cum adica,, n-am sanse''? Explica te rog.

| Bogdiy14 a răspuns:

Cauta alta fata