| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un proiect in power point

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Este greu de explicat.Eu iti recomand sa apelezi la un prieten apropiat, sa-i ceri ajutorul...sunt sigur ca in 1-2 ore ajungi sa stii esentialul... poate chiar in mai putin timp.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Aici am gasit un ghid de utilizare Power Point...care sper sa te ajute(este in format PDF): http://cis01.central.ucv.ro/iac/files/Ghid_powerPoint.pdf

Janina
| Janina a răspuns:

Intr-un astfel de proiect trebui sa prezinti in sildeuri ideea principala a referatului, la noi se cere maxim 7 sileuri in care sa cuprinzi intreaga idee. e dragut si mai simplu de prezentat ca poti pune tranzitii intre sildeuri, o melodie care sa cante pe fundal cat timp ruleaza, poti da click atunci cand consideri de cuvinta sa se schimbe pagina... e fun.

| claudya a răspuns:

Exista tutoriale