anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi reactivez Timeline pe Facebook? Dati-mi link`ul exact cu Timeline Remove pe care sa intru, ca am mai incercat, dar in zadar!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate in cazul asta, nu stiu cum sa te ajut. Si eu am fost in situatia ta si exact asa cum ti-am spus tie am rezolvat problema. Acum nu stiu de ce la tine este altfel...

8 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Nici nu stiu ce mi-ai trimis. nu CRED ca de aici se poate modifica ceva!?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci sa inteleg ca tu ai avut timeline, l-ai scos si acum vrei sa il repui da?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha! cum fac?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok fii atent! Pe pagina de facebook, sus in bara aceea albastra scrie in dreapta numele tau apoi "cauta prieteni", "acasa" si apoi o sagetuta mica. Dai click pe ea si intr-o ferestruica mica o sa iti apara scris cu rosu "remove timeline" sau ceva in genul "setari timeline" nu mai stiu exact cum era, dar scrie cu rosu si iese in evidenta. Dai click acolo si asta e tot ce ai de facut pe pagina de facebook. Apoi te duci in menu bar la pagina de google unde scrie "tools" --> "Add-ons" si unde iti apare pugin-ul "timeline remove", in dreprul lui faci click pe "disable" odata si apoi pe "remove".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi apare nimic rosu sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate in cazul asta, nu stiu cum sa te ajut. Si eu am fost in situatia ta si exact asa cum ti-am spus tie am rezolvat problema. Acum nu stiu de ce la tine este altfel...