| Matei2008 a întrebat:

Cum sa îți pui fotografie de profil pe TPU? Va rog dau fundă la primul care ma ajuta

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca o anumita poza care iti place, de pe net, salveaz-o pe Desktop, in calculator. Apoi intra la contul TPU, alege fisierul(poza salvata pe desktop) si in partea de jos dai click pe Salveaza.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Sau o poza de a ta din ce ai in calculator.

| Brizbriz a răspuns:

Click pe numele tau din dreapta sus a paginii (fa scroll pana sus daca nu iti vezi numele)
apoi pe setari cont
scroll in jos pana la "Selectează imagine profil"
da click pe "Choose file"
apoi te duci jos pana la butonul "salveaza profilul" si apesi pe el

apoi astepti pana ti se aproba poza, atunci v-a deveni activa

| wedonttalkaboutBruno a răspuns:

Buna, intri la setari si dai scroll pana vezi "alege imaginea de profil", apesi pe "selecteaza fisier" si apoi salvezi, cu placere ❤