| Antogirl a întrebat:

Cum sa ma imbrac de revelion?

Răspuns Câştigător
| cristina_3043 a răspuns:

Poti opta pentru o tinuta mai feminina, de exemplu, poti purta o rochita cu botine, o fusta scurta, stransa si colorata, cu o bluzita din matase, sau blugi cu o bluzita mai elegantahappy

8 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Http://www.takko-fashion.com/ro/kids/teengirls_2.php mie imi plke tinuta din dreapta :)... fundita...

| Bulinăăă a răspuns:

Ce intrebare oh go on cu ce ai in chiloti :X

| aaaa12345 a răspuns:

Ceva rosu

| Minalore a răspuns:

Pentru ca nu iti stiu varsta exacta iti sugerez sa cauti pe net moda 2011 sau moda revelion 2011!

| PupicelT a răspuns:

Ceva mai deosebit zic eu.ca doar e ultima zi din an :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o aurolaca ce estitonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti imbraca in mos craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !