| claudiualin5 a întrebat:

Cum sa ma reprogramez pentru traseul cu politia? Ce motive as putea spune pentru reprogramare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In general, te poti re-programa la un examene auto, dupa 15 zile de la data cand ai picat examenul.
Nu trebuie sa inventezi nici un motiv, ei vad motivul in computer, ca ai picat testul, sau traseul, si ai voie sa te re-programezi.
Vezi ca trebuie sa duci dovada ca ai mai facut 6-10 ore cu un instructor.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca ai pierdut autobuzul si urmatoru vine in juma de ora

| claudiualin5 explică (pentru mgtow):

Un bou mai mare ca tine nu am vazut

| claudiualin5 explică (pentru mgtow):

Fututi mortii si ranitii in gat

| mgtow a răspuns (pentru claudiualin5):

Atunci continua sa lucrezi pentru 50€ si mai povestim cine e destept in viata, mai tigane

| mgtow a răspuns (pentru claudiualin5):

Muritor de foame hai mars de aici

| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai un articol explicat de un avocat, pe indelete:

https://www.avocatnet.ro/......misul.html