| romyna1998 a întrebat:

Cum sa-mi fac calculatorul sa mearga mai repede?

Răspuns Câştigător
| Quicky a răspuns:

Sunt unele softuri care de obicei ajuta! pc-ul sa mearga mai rapid:
Cateva ex:
CCleaner
TuneUp Utilities 2011
MalwareBytes AntiMalware
-----------------------------
Daca vrei ca pc-ul tau sa mearga mai rapid trebuie sa cumperi niste memorie RAM (o placuta verde) pe care o atasezi in unitatea centrala.
Memoriile RAM nu difera FIZIC(La aspect- sunt de obicei verzi)
Insa un lucru foarte important happy Depinde de cat este placuta RAM (1GB-2GB-4GB etc.) iti sugerez sa cumperi cat consideri tu ca ai nevoie eu mi-am luat 2GB RAM si cu 1GB din pc-ul meu acum am 3GB si pc-ul merge foarte bine. happy
Succes si bafta:*:*
Fundita?

4 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Cumpara-i memorie ram mai mare

| Memories a răspuns:

Doua suturi in cwr

| nykymyky a răspuns:

Pai iti cumperi altu, sau il imbunatatesti pe asta punandui piese noi. funda

| NN_9003 a răspuns:

Defragmenteaza-l, sau scaneaza-l happy