| papooshyka a întrebat:

Cum sa pun parola la comp? adica cand il aprind sa-mi puie sa scriu parola? nu e nimic rau daca o sa pun parola?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| ~p!$iii~ a răspuns:

Pai intri in meniu "start" dai la panoul de control, apoi la conturi utilizator, modificare cont, click pe contul tauhappy creare parola, iti scrii parola dorita si gtahappy e foarte simpluhappy si nu, nu se intampla nimic rau daca pui parola la comphappy

| DennK a răspuns:

E simplu. Dai jos in bara de start dai click pe "start". Apesi pe imaginea de sus. Apesi pe o imagine pe care o vrei si apoi apesi pe "change picture". Click apoi pe change my password si iti pui o parola.
{[(fundita?)]}

| Puffulets ♥ a răspuns:

Dai click pe start, apoi pe control panel si cauti unde scrie user accounts dai click apoi create an account sau cum scrie happy
scrii numele parola si gata. bafta

| Blue Eyes a răspuns:

Dai click pe start si acolo sus iti arata o poza si numele acontului dai click pe numele acontului, o sa ti se deschide un " dreptunghi" cu numele de user accounts dai back si iti apar mai multe obtiuni si uh dai la create password si gata sau mergi la control panel si dai la usser accounts si urmaresti acceasi pasi, succes

| maryam a răspuns:

Apasa pe admin si acolo iti schimbi poza apoi iti poti schimba parola.
desigur nu e nimic rau

| Zumm a răspuns:

Pai intri in start. da`i sus pe imagine. apoi o sa-ti apara sa-ti schimbi imiaginea de la calc. da tu da`i cancel. si apoi iti apar mai multe sageti. si da`i acolo unde scrie "create a password ". si scrii parola, dupa da`i create password :d. sper ca ai inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super aceasta si eu vreau...