| cipri7 a întrebat:

Cum sa sterg istoria cautarilor la google sau cum sa dezactivez functia care salveaza tot ce caut pe google.Nu istorea de la Google Chrome, de la site ca daca ai cont google iti salveaza ce cauti.

3 răspunsuri:
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Din setarile de la contul tau google(gmail).

| cipri7 explică (pentru Kövér_Paul_1979):

Asta era evident, dar am intrat in setari si nu gasesc de unde

| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Ca sa nu iti mai tina evidenta la cautari trebuie sa cauti pe google fara sa fii conectat la contul google.In ce priveste stersul istoricului tot din setarile contului google.Mai precis la setari cont google, cauti "Tablou de bord", intri acolo, si cauti istoric web, sub istoric web un pic mai la dreapta ai linkul "Eliminați elemente din Istoric web".