| Mynameiz a întrebat:

Cum scap de grasimea de pe burta fara sa merg la sala, ceva bauturi si intr-un timp scurt sa scap!

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Iti recomand apa cu lamaie.
Te ajuta garantat in cel mai scurt timp, deoarece lamaia contine acid citric.
Storci zama unei lamaii intr-un pahar cu apa calda, dar atentie ca apa sa nu fie prea fierbinte, fiindca isi pierde valoriile lamaia.
Poti indulci bautura cu putina miere, mai poti adauga niste cuburi de gheata si frunze de menta.
Retine: Acidul citric ataca smaltul dintilor, bea cu un pai.

Multa bafta!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mancare sanatoasa si sport. happy

| WaterDrop a răspuns:

Oricum sala nu te ajuta enorm sa scapi de ea.Treci pe o dieta cu multe iaurturi si 0 % grasimi daca poti.

| DovleacTurbat a răspuns:

Ce vrei tu in legatura cu băuturi si timp scurt se numeste VIS laughing. Deficit caloric, scazi din carbohidrati si grasimi si vei slabi si fara sport.

Răspuns utilizator avertizat