| MariusvT a întrebat:

Cum scap de reclame de pe orice site, imi apar in jur de 10 reclame si e foarte enervant, am incercat cu adblock, adblock plus si nu merge, nu ma ajuta chiar deloc, nu stiu ce sa mai fac, mentionez ca folosesc Google Chrome!

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Scaneaza de virusi cu malwarebytes. Vezi sa n-ai extensii dubioase instalate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza pentru browser extensia AdBlock.

| MariusvT explică (pentru anonim_4396):

Ai citit macar tot ce am zis? straight face Am zis ca am incercat si cu adblock, adblock plus, etc.