| anonim_4396 a întrebat:

Cum schimb imaginea de la windows defender (XP) ca nu prea stiu ca este in spaniola...

Răspuns Câştigător
| livio70 a răspuns:

Salut! happy
Pai in mod normal, ar trebui sa fie la fel, adica click dreapta pe desktop si click pe ultima chestie si apoi sus dai click la rand pe casutele acelea pana descoperi.Bafta! happy

| LeMousiqe a răspuns (pentru livio70):

Nu e asa la windows defender e cu gadgets acolo sorry

| LeMousiqe a răspuns (pentru livio70):

Nu e asa colo arata gadgets

| livio70 a răspuns (pentru livio70):

Click dreapta pe mouse-propiedades-sus in noua ferestra alege a 2 a(desktop-escritorio), dai click pe ea apoi ai browser-navegador-alegi o poza de pe calculatorul tau si cand ai gasit ceea ce voiai sa pui pe desktop dai click pe ea si apoi abrir.Dai apoi ok si gata.Asta e...

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Imi cer scuze.
Eu zic sa scrii pe google si pe youtube how to change screensaver/desktop windows defender.Bafta!